Marta Tęcza: pedagog 1/2

Pedagog, terapeuta terapii pedagogicznej, trener.
Jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i trenerem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika –poradnictwo, studia podyplomowe terapii pedagogicznej oraz studium psychoterapii. Uzyskałam certyfikat trenera Treningu Zastępowania Agresji ART. 
Stale dokształcam się na kursach i szkoleniach – obecnie w zakresie terapii dzieci i młodzieży. Prowadząc warsztaty dla rodziców, uczniów i nauczycieli, realizuję ogólnopolskie programy takiej jak: „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Budowanie strategii pracy z uczniem przejawiającym zaburzenia zachowania w domu i w szkole” oraz „Liderzy profilaktyki przemocy i agresji w szkole”. 
Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując od 2008 r w poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także dodatkowo w szkołach podstawowych oraz innych placówkach edukacyjnych i terapeutycznych. 



Szukaj