Patrycja Połczyńska: psycholog 1/2

Psycholog o specjalności klinicznej, terapeuta metody Warnkego, Certyfikowany Trener TUS, praktyk metody Kids Skills oraz "Jestem z Ciebie dumny!". Obecnie w trakcie 4-letniej specjalizacji z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. 
Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu, następnie studia podyplomowe: Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Katowicach. 
Praktyki odbyłam w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu, Ośrodku Terapii i Psychoedukacji ,,Kompas’’ w Będzinie, Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej ,,DIADA’’ w Gliwicach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog w placówkach oświatowych oraz w Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym (współprowadziłam grupę terapeutyczną dla dzieci z autyzmem), Centrum Psychoterapii i Szkoleń (terapia grupowa dla dzieci Trening Umiejętności Społecznych), Wielospecjalistycznej Poradni Leczenia Zaburzeń Neurorozwojowych.

Szukaj