Patrycja Połczyńska: psycholog 1/2

Psycholog o specjalności klinicznej, terapeuta metody Warnkego, Certyfikowany Trener TUS, praktyk metody Kids Skills oraz "Jestem z Ciebie dumny!". Obecnie w trakcie 4-letniej specjalizacji z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. 
Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu, następnie studia podyplomowe: Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Katowicach. 
Praktyki odbyłam w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu, Ośrodku Terapii i Psychoedukacji ,,Kompas’’ w Będzinie, Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej ,,DIADA’’ w Gliwicach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog w placówkach oświatowych oraz w Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym (współprowadziłam grupę terapeutyczną dla dzieci z autyzmem), Centrum Psychoterapii i Szkoleń (terapia grupowa dla dzieci Trening Umiejętności Społecznych), Wielospecjalistycznej Poradni Leczenia Zaburzeń Neurorozwojowych.

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej o tym tutaj.

EDUCATA
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wrocławiu 
Aleja Wiśniowa 81 | 53-126 Wrocław 
Nr rachunku bankowego: 15 1090 2398 0000 0001 3361 1186 
Kod SWIFT (BIC code) Santander Bank Polska: WBKPPLPP 
REGON: 362792845 
Copyright ©2015-2022 EDUCATA, All Rights Reserved.